KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13038094
nr 1303 8094
Blandteknik
Walter Gregori. Signerad, daterad 1988, ca 70x58 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 27 januari 2020
kl 20:34:29
100 kr
200 kr
700 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)